Wyjątkowe wydarzenie w katowickim Spodku

Za nami Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami. Prawie 2500 wspaniałych kibiców – dobrych Aniołów, którzy zakupili bilet – cegiełkę, ponad 80 gwiazd na boisku i wielu partnerów, którzy zaangażowali się w organizację tego wyjątkowego wydarzenia – pełen dobrej zabawy, humoru, ale także wielkiego serca, dzięki któremu pomoc otrzymają dzieci z Domu Aniołów Stróżów.

Wśród gwiazd estrady i sportu, które wystąpiły w hali katowickiego Spodka znaleźli się między innymi: Ewelina Lisowska, Joanna Jędrzejczyk, Piotr Kupicha czy Jerzy Dudek. Nie zabrakło także reprezentacji kabaretów, o zwycięstwo na parkietach zawalczyli m.in. Kabaret Młodych Panów, Mariusz Kałamaga, Michał Kincel i Olga Łasak z Kabaret Czesuaf.

Mamy 130 dzieci codziennie pod opieką i prawie 500 w programach ulicznych i żebyśmy mogli nieść im wsparcie każdego dnia potrzebujemy pomoc. Dlatego wszyscy spotkaliśmy się w Spodku, by zagrać dla dzieci.

Monika Bajka, Prezes Domu Aniołów Stróżów.

Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów to przede wszystkim ponad 25‑osobowym zespół specjalistów (wychowawców, psychologów, pedagogów, psychoterapeutów i innych), którzy swoim wieloletnim doświadczeniem oferują pomoc w wielu obszarach życia podopiecznych Domu Aniołów Stróżów w Katowicach, Chorzowie oraz w Sosnowcu.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że od 2 lat możemy aktywnie wspierać inicjatywy tej wyjątkowej, lokalnej organizacji. Zapraszamy do zapoznania się bliżej z Domem Aniołów Stróżów na https://anioly24.pl