news

Nowy magazyn na 20lecie Kovintrade Serbia

W czwartek, 18 kwietnia 2024 obchodziliśmy 20-lecie spółki Kovintrade Srbija w Kragujevacu. Ten wyjątkowy jubileusz nasi Koledzy z Serbii świętowali w nowej przestrzeni magazynowej.

Uroczyste przemówienie wygłosił p. Jože Kastelic – prezes zarządu Kovintrade d.d. i pani. Maruša Kerč Vesel – dyrektor Kovintrade Serbia. O sukcesie działalności firmy w Serbii świadczy także fakt, że w uroczystości wzięło udział prawie 400 gości, głównie nasi partnerzy biznesowi z Serbii, a także wielu naszych dostawców i innych partnerów biznesowych. Jego Ekscelencja Ambasador Republiki Słowenii w Serbii, p. Damjan Bergant ze swoim doradcą ekonomicznym oraz przedstawicielami izby.

Bogaty program kulturalno-artystyczny nadał temu wydarzeniu szczególny klimat.
Gratulujemy wszystkim naszym kolegom z Serbii nowego nabytku i życzymy, aby dzięki nowej siedzibie i parkowi maszynowemu do przetwarzania surowców mogli jeszcze skuteczniej zaspokajać potrzeby naszych klientów na rynku serbskim.

https://www.linkedin.com/company/kovintrade-d-o-o-srbija/posts

Facebook
Twitter
LinkedIn

Serwis www w nowej odsłonie

Zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu www, który przeszedł w ostatnich tygodniach proces transformacji w kierunku większej przejrzystości oraz przyjaznego dizajnu. Jest to również początek zmian w naszej ofercie produktowej – w najbliższym czasie zostanie ona uzupełniona o nowe pozycje.

Czytaj więcej »
Metaltrade na CRU Ferroalloys Europe 2023

Metaltrade na CRU Ferroalloys Europe 2023

Tegoroczna edycja CRU Ferroalloys Europe odbyła się w dniach 9-10 maja 2023 r. w Amsterdamie. Konferencja stanowiła fantastyczną okazję do nawiązania kontaktów i prowadzenia rozmów z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Czytaj więcej »